Hakkımızda

Hakkımızda

Yeteroğlu Evden Eve Nakliyat 1986 yılından bu yana ülkemizde sehir içi ve şehirler arası nakliyat’ta, uluslararası taşımaclıkta ve eşya depolama ile hizmetleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Ev ofis tekstil fuar mağaza depolama kiralama kile kalitesi liyakatı özgüveni tescillenmiş sektöründe siz değerli müşterilerimiz tavsiyeleri üzerine yerini almıştır 35 yıldan bu yana sektörün vermişş olduğu deneyim ve başarılarımızın verdiği güvenle, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan hizmet anlayışımızla, en büyük değer kaynağı olan insan kaynağımıza ve çağın gerektirdiği teknolojik altyapıya gerekli yatırımı sağlayarak hizmet çeşitliliğimizi sürekli olarak bir yenisini eklemekteyiz.
 
Yeteroğlu evden eve nakliyat ile taşınacak olan eşyalarınız öncelikle ücretsiz olarak hizmet veren müşteri temsilcilerimiz tarafından tespit edilerek değerli olan eşyalarınız daha güvenli ve sevkiyatı sağlanabilmesi amacı ile öncelikle müşterimizlerilemizin beklentilerini ve eşya ile ilgili keşif yaparak taşıma yapılacak evin etrafındaki olumlu yada olumsuz sonuçları tespit ederek müşterimizle paylaşılarak gerekli olan programın ivedi sekilde hazırlanması ve taşıma esnasındaki aracın m3 cinsinden esya durumu hesaplanarak uygun metrajdak aracın gönderilmesi eleman sayısı ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.
 
Müşterilerimiz ile Yeteroğlu Nakliyat arasındaki iletişimin daha sağlıklı ve akıcı ola bilmesi için bir müşteri temsilcimiizin bulunduğunu ve müşterilerimizin doğrudan bu personel ile muhatap olabileceğini belirtmek isteriz. Müşteri temsilcimizle görüşme yapıldıktan sonra eşyalarınız listelenerek taşıma tarihinden önce kaskolanır poliçeleriniz mail adresinize gönderilir. Taşınma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalarınızın tamamı kasko kapsamına alınarak siz müşterilerimizin öz güveni artmaktadır.. Hassas ve kırılma riski olan eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir.taşımada çok özel itina görecek eşyaların tespiti de ekspertiz görevleri arasındadır. Yeteroğlu evden eve nakliyat müşteri temsilcimizin tespiti doğrultusunda taşınma sürecinden taşıma sonuna kadar görevlidirler.
 
Hemen Ara
WhatsApp