İstanbul Bursa Parsiyel Taşımacılık

İstanbul Bursa Parsiyel Taşımacılık

Bazı durumlarda evlerimizde, iş yerlerimizde ya da diğer yaşam alanlarımızda nakliye işlemi gerektiren durumlar olmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde eşyaların ya da yüklerin taşınması gözümüzde büyümektedir. Taşımacılık işlemini kendi imkanlarımızla yapmamız çok zordur. Ağır eşyaların paketlenmesi, taşınması, yüklenmesi işlemlerini sorunsuz gerçekleştirebilmek için uzman desteğe ihtiyacınız vardır. İstanbul Bursa Parsiyel Taşımacılık işi yapan firmalardan destek alarak bu işleminizi çok kısa sürede ve sıkıntısız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel hizmet veren firmalar donanımlı eleman kadrosu, araçları ve uyguladığı tekniklerle, her türlü nakliye işleminizi özenle yapmaktadır. Taşımacılık sektöründe ki bir seçenekte parsel taşımacılıktır.
 
İstanbul Bursa Parsiyel Taşımacılık Nedir?
Parsiyel taşımacılık, aynı güzergâh üzerindeki, farklı kişilere ait olan yüklerin bir araçta taşınması işlemine denilmektedir. Farklı kişilerin yüklerinin, aynı kamyon, tır ya da kamyonetle taşınma işlemi parça eşya taşıma ya da parsiyel taşımacılık olarak adlandırılmaktadır. Parsiyel taşımacılık sayesinde yükler tek araçta taşınarak maliyet düşürülür ve nakliye işlemi daha ekonomik bir şekilde gerçekleştirilmiş olur.
 
Sizler de İstanbul Bursa parsiyel taşımacılık ihtiyaçlarınız için iyi bir araştırma yaparak güvenilir bir firma ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece parça eşyalarınızın taşınması işlemini hızlı ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirme imkânı bulursunuz. Parsiyel taşımacılık işleminden beklediğiniz sonucu alabilmeniz ve eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınması için güvenilir bir nakliye firması araştırmalı ve iletişime geçmelisiniz.
 
İstanbul Bursa Parsiyel Taşımacılık Yaparken Yük Nasıl Hesaplanır?
Ekonomik bir nakliye seçeneği olan parsiyel taşımacılıkta yükler metreküp üzerinden hesaplanır. Metreküp üzerinden, en×boy×yükseklik×adet şeklinde hesaplama işlemi yapılır. 1m³= 333 kg’a karşılık gelmektedir. 1 ton= 3m³ karşılık gelmektedir. 1 ldm= 1750 kg’a karşılık gelmektedir. Birim fiyat üzerinden belirlenen ölçü ve ağırlığa göre fiyat belirlenmesi yapılmaktadır.

 

Tarih : 12.03.2021 Okunma Sayısı : 24

Habere Ait Resimler

Hemen Ara
WhatsApp