Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Evinizi taşırken eşyalarınızın merdivenlerden inerken zarar görmesini istemiyor musunuz? O halde İstanbul asansörlü nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yeteroğlu Nakliyat olarak donanımlı ekipmanlarımızla eşyalarınızı eski adresinizden alarak zarar görmeden yeni adresinize ulaştırıyoruz.
 
İstanbul asansörlü taşımacılık hizmetleri için öncelikle inceleme yapmamız gerekiyor. Alım yapılacak adres ve teslim adresinde asansörü kurabilmek için uygun bir alan olması ve yeterli yükseklik olması gerekiyor. Bunun için bize detaylı bilgi verirseniz asansörlü nakliyat hizmetlerimizle eşyalarınızı zarar görmeden taşıyabiliriz.
 
İstanbul evden eve nakliyat hizmetinde asansör teknolojisini kullanan sayılı firma arasında yer alıyoruz. Bu hizmet sayesinde taşımacılık hizmeti çok daha kısa sürüyor ve eşyalarınızın zarar görme olasılığı da ortadan kalkıyor. Asansörlü taşımacılık hizmeti için bizi arayabilirsiniz.
 
İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat
 
İstanbul asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerimizi deneyimli kadromuzla yürütüyoruz. Ekibimizde paketleme, taşıma ve montaj işlemleri konusunda uzman ekip üyeleri görev yapmaktadır. 2009 yılından gelen deneyimimiz asansör teknolojisiyle birleşerek nakliye hizmetlerine yeni bir soluk getiriyoruz.
 
İstanbul Yeteroğlu Nakliyatolarak eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşıyoruz. Asansörlü nakliye hizmetlerimizde eşyalarınızın gördüğü zararlar anlaşmalı sigorta şirketi tarafından karşılanıyor. Böylece tüm endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz.
 
Asansörlü ev taşıma hizmetleri için iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşarak randevu alabilirsiniz. Müsait olduğunuz tarihte eşyalarınızı asansör teknolojisi sayesinde kısa süre içinde yüklüyor ve yeni adresinizde yerleştiriyoruz. Asansörlü eşya taşıma işlemleri randevusu için Whatsapp numaramız üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.
 
İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları
 
Randevu için bizi aradığınızda eksper görevlimizi keşif hizmeti için evinize yolluyoruz. Yapılan eşya listesi ve taşıma bilgileri ile birlikte asansörlü taşıma işlemine uygunluk kontrolü yapılıyor. Daha sonra sizlere İstanbul asansörlü nakliyat fiyatları adına bir teklif hazırlıyoruz.
 
İstanbul asansörlü ev taşıma fiyatları eşyaların kaçıncı kattan alınarak kaçıncı kata teslim edileceğine göre değişmektedir. Ayrıca eşya listeniz, alınacak paketleme gibi ek hizmetler, nakliyenin yapılacağı mesafe gibi unsurlara göre fiyatlar değişmektedir.
 
Yeteroğlu Nakliyat olarak İstanbul asansörlü taşımacılık hizmetlerini en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Asansör teknolojisi sayesinde yeni adresinize zamandan tasarruf ederek geçebilirsiniz. Hem şehir içi hem de şehirler arası asansörlü nakliyat hizmetleri veriyoruz.
Hemen Ara
WhatsApp